Dohrávka Krajské soutěže družstev dospělých nám přinesla šanci na postup do KP II, ale ….

V sobotu a v neděli 13.-14.6. se posledními dvěma koly dohrála KS Západ. V soutěži startovala naše družstva B a C, která v konečném pořadí obsadila 2. a 4. místo při 11 startujících družstvech.

Béčku se podařilo v sobotu porazit vedoucí Chrudim C (která nemá zřejmě zájem o postup do KP II) a bodově se na dotáhnout. A protože i v neděli bylo družstvo úspěšné a vyhrálo v Chotěboři 3:2 s místním C družstvem, obsadili jsme celkové 2. místo. Toto místo může znamenat postup B družstva do KP II západ, ovšem jen v případě, že A družstvo v posledních dvou kolech KP II západ ve dnech 27. -28. června bude úspěšné a vybojuje postup do KP I … Postup by byl krásný a potvrdil letošní vzestup,ale nepředbíhejme ….

C družstvo svoji první dohrávku hrálo již před týdnem a zvítězilo 4:1 nad Rapidem Pardubice 4:1. V posledním kole jsme hráli v neděli 14. června s Polabinami G. Remízou 2,5 :2,5 jsme zpečetili 4. místo v soutěži.

Hra našich mladých hráčů v soutěži byla celkově dobrou zkušeností, která se nám určitě v blízkém budoucnu vrátí jako velmi dobrá investice.