Krajský přebor mládeže v rapid šachu, kategorie HD 10 – HD 20, Svitavy 20.5.2023

Na startu KPJ mládeže v rapidu se celkem sešlo 143 chlapců a dívek, náš Šachový spolek zde měl úctyhodných 28 hráčů, to je v přepočtu 20 % !

Získali jsme celkově 4 medaile. Zlatou získal v kategorii H 14 Jan Hrdlička. Stříbrnou získali Václav Seidl v H 12 a Tereza Krátká v D 14. Bronz připojila Kristýna Pařízková v D 14.

Na Mistrovství ČR postoupili Jan Hrdlička a Václav Seidl.

Velmi pěkných umístění dosáhli z našich zástupců dále :

V kategorii H 10 skončil na 4. místě Ondřej Suchánek.

V kategorii H 12 byl Jan Pádivý na 5. místě, Jiří Hlaváček na 6. místě, Daniel Málek na 8. místě a Jan Boháč na 9. místě. Opět tedy úspěch v této kategorii,  6  umístění v první desítce hráčů a hráček.

V kategorii H 14 skončil na 5. místě Marek Farat (neuvěřitelné zlepšení !!)

Ve startovním poli jsme měli i dva nováčky. V kategorii H 10 Vojtěcha Růžičku a v kategorii H 12 Jiřího Kohoutka. Turnaj se jim velmi líbil a těší se na další !

Všem našim medailistům s postupujícím na M ČR blahopřejeme !!

Kompletní výsledky najdete na chessresults.