5. členská schůze – zápis

Ve středu 17. června od 19 hodin se konala 5. členská schůze v Restauraci Flora v Přelouči.

Přítomni: Miroslav Tyč, Lubomír Šilar, Jiří Jura, Ondřej Jareš, Tomáš Vávra. Prostřednictvím plné moci dále hlasovali: Radek Roub st., Jan Vojáček, Jindřich Kravařík.

Program schůze:

  • Výroční zpráva o činnosti za rok 2019, hlasování o jejím schválení (schválena)
  • Činnost spolku v roce 2020, dosavadní a výhled. Postup z KPDŽ do 1. ligy mládeže, možný postup z KS do KPII a z KPII do KPI. Finále KP mládeže v září, zúčastní se 13 našich členů. Lubomír Šilar byl v únoru zvolen do komise mládeže PDŠS.
  • Letní soustředění v srpnu. Zatím cca 30 dětí. Trenéři Šilar, Tyč, Švanda. Zdravotnice V. Pospíšilová. Odsouhlasen příspěvek 1.000,- Kč na přihlášené dětské členy, při celkové ceně 2.800,- Kč tedy doplatek 1.800,- Kč. Příspěvek je i kompenzací za zrušené tréninky na jaře kvůli nouzovému stavu.
  • Volba členů Rady spolku. Do Rady spolku kandidovali pouze stávající členové Rady, byli ve funkci potvrzeni na další pětileté období. Dohodou v rámci Rady bylo ponecháno i stávající rozdělení funkcí. Staronovou Radou spolku je tedy předseda Ondřej Jareš, místopředseda Miroslav Tyč a člen Lubomír Šilar.
  • Diskuse: schválen příspěvek 500,- Kč na člena na účast ve finále KP mládeže v září. Odložená Chvaletická šachová Olympiáda se možná bude konat na podzim, zřejmě 2 turnaje.

Schůze byla ukončena ve 20 hodin.

Zapsal Ondřej Jareš

Schválená výroční zpráva za rok 2019