V sobotu 9. 11. bude zahájen Krajský přebor družstev žáků

V soutěži máme dvě družstva a tedy na sobě dvě nezávislé soupisky. V A družstvu bude hostovat Michal Jareš na 1. šachovnici a další pořadí hráčů je Jakub Nešpůrek , Jan Rožek, Jan Hrdlička, Radek Roub, Jakub Tyč, Vojtěch Štolovský, Le Hoang Anh Quan, Hugo Hejzlar, Patrik Charvát, Jonáš Dymák, Tobias Ozank, Jiří Hlaváček a Tomáš Hrdlička.

Družstvo B tvoří hráči a hráčky Adam, Hlína, Jakub Hrdlička, Karel Tyč, Daniel Bureš, Kristýna Pařízková, Jakub Pekárek, Šimon Mrštík, Vojtěch Žďárský, David Mrklovský, Beáta Burešová, Daniel Káninský, Adam Vitvar, Marek Lauer, Jakub Pletánek a Šimon Stefan.

9.11. budou odehrána první tři kola soutěže. Hrát se bude v Pardubicích v jídelně SOU Plynárenského od 9 hodin. Kromě povinného zápisu partií se hraje pomalým tempem 40 minut na partii pro každého hráče + bonus 30 vteřin každému hráči za každý provedený tah. Žáci, kteří jsou pozváni k odehrání těchto utkání, jsou tučně vyznačeni. Potřebuji od nich potvrzení účasti na email silar3@seznam.cz nejpozději do středy 6.11. Děti z Pardubic se dopraví do hrací místnosti samostatně nebo v doprovodu svých rodičů. Nebydlící v Pardubicích budou o způsobu dopravy informováni nejpozději ve čtvrtek 7.11. večer. Případné další náhradníky pozvu ve středu 6.11. večer.

Lubomír Šilar