Zvládli jsme i druhé utkání v KP II západ, v Hlinsku jsme zvítězili 5.5 : 2,5.

V sobotu 5. listopadu se téměř kompletní sestava rozehrála na turnaji Listopádí v Břehách, aby v nedělí završila úspěšný víkend ziskem všech tří bodů v Hlinsku. V utkání bylo vidět, že naše stále zlepšující mládí se hlásí o slovo, když hned pět mladíků v sestavě oživilo naši hru a navíc velmi úspěšně.

Stručný průběh utkání: Rychlá remíza Milana Vančury, potom další remíza Radka Rouba a prohra Šimona Stefana po hrubé chybě. A potom skvělá šňůra našich hráčů v podobě mé výhry, potom Vaška Seidla a dále Jakuba Nešpůrka. Vedeme 4 : 2 a zdá se, že utkání půjde do dramatického konce. Proti je však Honza Hrdlička, který soupeři předložil matovou hrozbu po g-sloupci. Získal tak celou věž a definitivně rozhodl utkání v náš prospěch. A vzápětí končí remízou poslední partie utkání na 1. šachovnici, kde nepříjemně na našeho Pavla Švandu dorážel (avšak bez úspěchu) bílými hrající Milan Adámek.

Po 2. kole jsme druzí a s námi drží krok už pouze Rapid Pardubice C.  Ve 3. kole hrajeme doma (Břehy) s Polabinami F v neděli 20.11.2022.