8. kolo KP II západ přineslo bojovné utkání doma s Hlinskem a těsnou porážku 3 1/2 : 4 1/2

V předposledním kole KP II jsme sehráli velmi zajímavé utkání s družstvem Hlinska. Ve značně oslabené sestavě jsme sice brzo prohrávali 0:3, ale závěr přinesl málem senzaci. 

Karantény na covid znamenaly před utkáním stop pro některé naše hráče, se kterými se počítalo (Švanda, Nešpůrek, Stefan). To pomíchalo značně sestavu a mohli jsme doufat pouze v zázrak. Utkání jsme začali hodně špatně a po prohrách Radka Rouba st.,  Jana Vojáčka a Milana Vančury to vypadalo na katastrofu. Potom přišla remíza Jirky Jury a zbytek družstva v tu chvíli začal vstávat z mrtvých. Radek Roub ml. pomstil porážku svého otce a za stavu 1,5 : 3,5 jsme začali pomalu doufat v celkovou remízu, protože moje partie byla už jen technickým problémem a na výhru stál i Jirka Dunajčík. Žel vyhrál jsem už jenom já, partie Jirky Dunajčíka a Jana Hrdličky skončily remízou. 

Děkuji všem náhradníkům za obětavý záskok za chybějící hráče.  Chválím Radka Rouba a Jana Hrdličku za dobře sehrané partie. Utkání se hrálo v pohodě a bez starostí o sestup. Poslední kolo soutěže sehrajeme v Pardubicích s Rapidem C za 14 dní.