Už došlo i na nás ….

8. kolo KP II západ nám přineslo 1. porážku v soutěži, když jsme doma nestačili na rezervu Poličky a prohráli jsme 3:5. Bohužel jsme v utkání nevyužili příležitosti, které nám soupeř nabídl a naopak spolehlivě využil příležitostí, které jsme mu nabídli my. Utkání bylo zahájeno dvěma půlkami, když remizovali Mirek Tyč a Milan Vančura. Potom přišla katastrofa v podobě zbytečné porážky Jirky Dunajčíka, který nedokázal využít velkou výhodu ve svůj prospěch a dokonce prohrál. Po dalších remízách Radka Rouba mladšího a Jirky Jury však bylo jasné, že zápas neudržíme, protože sice stav vyrovnal výhrou Pavel Švanda, ale zbytek partií už byly jenom naše prohry, když se musel vzdát Radek Roub starší a nakonec i já po vlažném výkonu bez nápadů.

Ukázalo se, že pro hru na špičce soutěže potřebujeme především širší kádr hráčů. K tomu vedou dvě cesty. Po jedné se ubíráme výchovou spousty mladých talentů, ale to bude ještě potřebovat dost času. Druhá cesta je doplnit sestavu 2 – 3 hráči odjinud.

Nicméně se nic neděje. Jisté postupové šance tu stále jsou, avšak pouze v případě, že budeme úspěšní v příštím kole v Bohdanči.