Vstupní informace o letním soustředění 2020

Šachový spolek Železné hory bude opět pořádat pro členy spolku (především mládež) letní soustředění jako přípravu na novou sezonu 2020 – 2021.

Soustředění se uskuteční v termínu od 15. do 22. srpna v penzionu Arnika, Roudnice v Krkonoších 69, jejímž provozovatelem je obec Jestřabí v Krkonoších. V blízkém okolí jsou známá turistická střediska a atraktivní místa horských vycházek (Špindlerův Mlýn, Horní Mísečky, Kotelní jámy, rozhledna Žalý a jiné).

Cena týdenního pobytu za jednoho účastníka bude činit 2 800 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování a strava s pitným režimem 5 x denně. V případě, že náš spolek obdrží od Krajského úřadu v Pardubicích dotaci, potom bude tato rozdělena rovnoměrně mezi všechny účastníky soustředění. Zažádáno máme o dotaci ve výši 20 000 Kč.

Žádáme všechny členy oddílu, aby závazné přihlášky na soustředění zasílali na email silar3@seznam.cz . Uzávěrka přihlášek je 31.3.2020. Protože spolek musí do poloviny června zaplatit ubytovateli zálohu za všechny účastníky soustředění, bude platba od účastníků inkasována v průběhu měsíce dubna. Pokud budeme znát výši dotace od Krajského úřadu do konce března, potom již bude tato dotace zohledněna v konečné ceně pro účastníky.

Kapacita penzionu je až 70 míst a nikdo další nebude ubytován s naší skupinou.