Naši žáci dominovali v krajském kole Přeboru čtyřčlenných družstev škol a vybojovali dvojí postup do celostátního finále !!!

V úterý 21. ledna se ve Svitavách konalo krajské kolo Přeboru školních družstev v šachu a spádové školy našeho Šachového spolku dosáhly skvělých výsledků.

V kategorii 1.-5. třída nás reprezentovala 3 družstva v osmičlenném startovním poli. Loňské 1. místo obhájila ZŠ Štefánikova Pardubice A a postupuje do celostátního kola. ZŠ Třemošnice s novými tvářemi obsadila 6. místo a ZŠ Štefánikova Pardubice B skončila na 7. místě. Souhrn výsledků je uveden zde.

V kategorii 6.-9. třída skončila ZŠ Štefánikova Pardubice na postupovém 2. místě a ZŠ Třemošnice si vzpomněla na staré dobré časy a vybojovala skvělé 3. místo. Pokusíme se pro toto družstvo získat divokou kartu opravňující se rovněž účastnit celostátního finále. Souhrnné výsledky této kategorie jsou uvedeny zde.